Demet Akalın’ın Yeğeni Hayatını Kaybetti

Ünlü şarkıcı Demet Akalın’ın kuzeni Şehbal Civeleker’in oğlu beyin kanserinden yaşamını yitirdi. İsminin Yağız olduğu öğrenilen gencin ölümünden sonra Demet Akalın’a sosyal medya kullanıcıları tarafından tepki yağdı. Yeğenine yardım etmediği gerekçesiyle eleştiri bombardımanına tutulan ünlü şarkıcının hareketi için “Çizme kadar değeri yokmuş” şeklinde yorumlar yapıldı.

Yaptıklarıyla sık sık gündeme gelen şarkıcı Demet Akalın’ın kuzeni olduğu öğrenilen Şehbal Civeleker isimli kadın, Beyaz TV ekranlarında yayınlanan magazin programı Söylemezsem Olmaz isimli adlı programa çıkmıştı. Bu programda çarpıcı açıklamalar yapan Civeleker, ünlü şarkıcının yüzünden oğlunun ömür boyu kör kaldığını belirterek gözyaşlarına boğulmuştu. Bu açıklamalar karşısında suskunluğunu bozan demet akalın ise sonrasında iddialar karşısında şu açıklamada bulundu; “Kime yardım edeceğimi, kime yardım etmeyeceğimi elbette çok iyi biliyorum. Benim evime girip her şeyimi çalıp çırpan insana yardım etmemi beklemeyin. Benimle ilgili söylenenlere nasıl inanırsınız ? Canlı yayına takma kirpikle çıkmış konuşuyor. Utanmasalar zaten kör doğan çocuğu benim kör ettiğimi söyleyecekler. Ben bildiğiniz Demet’im değişmedim.” açıklamalarında bulundu.

Yağız ‘ın 10 defa ameliyata girdiği ve son girdiği ameliyattan sonra da görme yetisini kaybettiği öğrenildi. Son ameliyatından bir süre sonra 19 yaşındaki Yağız hayata gözlerini yumdu. Sosyal medya kullanıcıları ise, Demet Akalın hakkındaki iddialara sert tepki göstererek ünlü şarkıcıya yüklendi. Özellikle en dikkat çekici yorumlardan biri de 8 bin Euro’ya çizme alarak yeğenine yardım etmediği iddiaları yüzünden  “Çizme kadar değeri yokmuş” yorumu oldu.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir