Demet Akalın’dan Olay Sözler

Şarkıcı kimliği ile tanıdığımız ve yazımı konusunda da her zaman gündemde kalmayı başaran Demet Akalın, ailesinin büyüyeceği ile ilgili olan haberleri şimdiden medya ile paylaşmış durumda. Sosyal medyası üzerinden ‘’ailemiz büyüyecek’’ şeklinde olan paylaşımı ile gündeme gelen Demet Akalın’ın olay içeriği hakkında da şu bilgilere sahip olundu.

2012 yılında dünyaevine girmiş olan Akalın’ın, Okan Kurt ile evlendiği bilinmektedir. Evliliklerinin de çok güzel bir şekilde geçtiğini her zaman paylaşan Akalın’ın bir de Hira isminde kızı vardır. Hira’ya bir kardeş istediklerini de yapmış olduğu paylaşım ile birlikte tüm hayranlarına duyurmuş oldu. Ayrıca yazmış olduğu yazıdan sonra, hayranlarının da bebek mi geliyor sorusuna yanıt olarak: ‘’ Öyle bir şey yok ama konser maratonu bittiği zaman tüp bebek yapacağım.’’ Şeklinde bir yanıt verdiği görüldü. Ünlü şarkıcının bu haberi de hayranları tarafından oldukça mutlu edici bir haber olarak görüldü.

Demet Akalın’ın son zamanlarda çıkan albümü ile birlikte, konser turnelerine de devam ettiği görülmektedir. Her zaman güçlü sesler içerisinde sayılan ve sevilen Demet Akalın’ın sosyal medyayı düzenli olarak kullanmasından dolayı da, hayranlarının onun ile ilgili olan haberlere çok daha kısa bir zaman içerisinde ulaşması sağlanabilmektedir. Özellikle de tüp bebek ile ilgili olan haberinin hayranları tarafından çok kısa bir süre içerisinde haber olması, medyada da en çok konuşulan konular arasında geldi. Yeni bebek ile ilgili olan haberler sonrasında, evlilik hayatları da en çok konuşulan konular arasında. Özellikle de uzun zamandır birlikte olan ve evli olan Demet Akalın’ın aşk hayatının nasıl olduğu da merak edilen konulardan. Sosyal medyası üzerinden de bu konu hakkında bilgi almak mümkün olmakta.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir