Demet Akalın, Sıla Şarkısı Söyleyecek!

Ünlü şarkıcı Demet Akalın bir süre önce sosyal medya hesabı üzerinden yeni bir albümle geri döneceği müjdesini takipçilerine duyurdu. Güzel şarkıcı yaptığı açıklamada yeni albümünü aynı zamanda doğum günü olan 23 Nisan günü resmi olarak çıkaracağını duyurdu. Sadece açıklamaları ile değiş klipleri ve şarkıları ile de olay olan Demet Akalın, yeni albümünde sürpriz bir şarkının olacağını açıkladı!

ALBÜME SILA ELİ DEĞECEK
Demet Akalın resmi Instagram hesabında kısa bir süre önce Medet ve Sabır şarkılarını yayınlayan Sıla’yı etiketleyerek o sürpriz duyuruyu yaptı. Sıla’nın fotoğrafını paylaşan Demet Akalın, altına ise “Hayatımın en unutulmaz şarkılarından biri Sıla’nın kalemden albüme girdi. İçimi titreten bir şarkı Bizi Buldu.” mesajını yazarak albümüne Sıla eli değeceğini herkese duyurdu.

DAMAR BİR ŞARKI DAHA VAR
Ayrıca Demet Akalın yaptığı açıklamada yeni albümünde Ayla Çelik imzalı bir şarkının da yer alacağını duyurdu. ‘Ağlar O Deli’ isimli şarkıyı Ebru Gündeş yerine yanlışlıkla Demet Akalın’a atan Ayla Çelik, şarkıyı Demet’e verdi. Demet Akalın şarkıyı alma hikayesini ise şöyle anlattı; “Ayla Çelik, Ebru Gündeş’e atacağı şarkıyı yanlışlıkla WhatsApp’tan bana attı. ‘Uçaktan indim, geliyorum senin eve’ dedim, koşarak evine gittim ve şarkıyı aldım! Slow, damar bir şarkı.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir