Demet Akalın – Çalkala

Demet Akalın Yine Polemikleriyle Magazin Gündeminde

Mankenlik sonrası başladığı şarkıcılık kariyeriyle şöhret basamaklarını hızla çıkan Demet Akalın, son yılların en çok konuşulan pop müzik şarkıcısı haline geldi. Özellikle de sivri diliyle yaptığı sosyal medya yorumları sık sık gündeme gelen ünlü isim, yine bir tartışmanın odağı haline geldi.

Ünlü şarkıcı Demet Akalın yaptıklarıyla gündem olmaya devam ediyor. Sık sık sanat camiasındaki arkadaşlarına yönelik eleştiriler yapmasıyla tanınan ünlü isim bu kez de Ece Erken ve Demet Şener arasında başlayan polemiğin odak noktasındaydı. Geçtiğimiz günlerde Ece Erken ‘in sunduğu magazin programına canlı yayında bağlanan Demet Şener ile Ece Erken arasında tartışma çıkmıştı. Demet Akalın ‘la küs olduğu bilinen Demet Şener, Akalın’a yönelik eleştiriler yöneltince, Demet Akalın ‘ın yakın arkadaşlarından biri olduğu bilinen Ece Erken buna kayıtsız kalmayıp Demet Akalın ‘ı savunmuştu. Bu şekilde ikili arasında başlayan tartışma giderek büyüdü ve geçtiğimiz günlerde iki isim de birbirine yönelik demeçler verdi.

Bu olay sonrası iki tarafta sessizliğini bozarak magazin muhabirlerine çeşitli açıklamalarda bulundular. Ece Erken, Demet Şener’e yönelik yaptığı açıklamada; ”Benim de uzun dönem işsiz olduğum zamanlar olmuştu. Ancak ben ona buna sarmadım. Demet Şener şu an işsiz ve kavga arıyor. Bence bu şekilde devam etmesin.” açıklamasını yaparken, Demet Şenerden de; ” Ben Ece Erken ‘i kaale almıyorum.” şeklinde kısa bir açıklama geldi. Bu açıklamalara da cevap veren Ece Erken; ”Ben de zaten Demet Şener’i tanımıyorum. Sokakta görsem bile tanımadığım bir insan, ben de onu kaale almıyorum.” şeklinde bir açıklama geldi. İki ünlünün atışması sonucu gözler Demet Akalın‘a çevrildi. Ünlü şarkıcının bu polemiğe dahil olup olmayacağı merak konusu.


Demet Akalın – Çalkala mp3 indirBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir