Deha Bilimlier ‘’Adı Aşk’’ Albümü

Yeni çıkan albüm haberleri ile hayranları oldukça mutlu etmeye yetiyor. Özellikle de yaz mevsimine yaklaştığımız şu sıralarda pop müzik alanında sevilen şarkıcıların yeni albümler oluşturdukları görülüyor. Peş peşe çıkan albümlerin de yine aynı şekilde rağbet görmesi beklenen durumlar arasında gelmekte. Pop müziğin de ülkemizde en yaygın müzik türleri arasında gelmesi, sanatçıların bu alanda daha iyi bir şekilde tutunmasına yardımcı oluyor. İşte yine pop müzik alanında çıkardığı şarkılar ile adından bahsetmeye başlamış olan Deha Bilimlier’in yeni albümü oldukça konuşulan albümler arasında geliyor. ‘’Adı Aşk’’ ismini verdiği albüm ile de adından bahsettirmeye başlayacak olarak görülmekte.

Daha önce de çıkarmış olduğu albümler ile sevilen Deha Bilimlier’in çıkarmış olduğu şimdiki albümü dört şarkıdan oluşuyor ve maxi single ismini alıyor. Deha Bilimlier’i pop müzik sanatçısı olarak ele aldığımızda da geçen sene albüm çıkarmış olduğunu görürüz. Oldukça genç pop şarkıcılardan birisi olan Bilimlier’in 1983 doğumlu olduğu bilinmektedir. Her zaman müziğe ait olan ilgisinin hiçbir şekilde azalmadığını da belirten pop şarkıcısı, her zaman müzik ile iç içe olduğunu da çeşitli röportajlarında açıkça belirtmekte. Ayrıca 2017 yılından çok daha önce, 2013 yılında da bir albüm çıkarmış olduğu görülüyor. ‘’Mutasyon’’ ismini verdiği bu albümün de şarkıcı için bir çıkış albümü olarak müzik piyasalarında yerini almış olduğu görülmekte.

 

Deha Bilimlier son albümü ile de çok konuşulan isimler arasında geleceğe benzemekte. Albümün Bon Production etiketi ile satışa sunulmuş olduğu da görülüyor. Zeki Güner, İlyas Yalçıntaş gibi ünlü isimler ile de albüm üzerine çalıştığı görülüyor. Ayrıca en sevdiği şarkısına da video klip çekmiş olduğu alınan bilgiler arasında gelmekte.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir