Defne Samyeli Tek Başına

Amiral bir babanın ve Otelcilik eğitimi almış bir annenin evladı olarak 1 temmuz 1972 yılında dünyaya gelmiştir. 2.5 yaşında okumaya başlayan Defne’ye her sorulduğunda şarkıcı olacağım diyen Samyeli zaman zaman ifade ettiği üzere mutlu bir aile yaşamı geçirmiştir. Henüz 13 yaşında iken çok sevdiği babasını kaybeden Samyeli hayatın zorlukları ile erken yaşta tanışmaya başlamıştır ve bu acıyı uzun yıllar üzerinden atamamıştır.
Meslek hayatının rengini belli olmaya başladığı zamanlar okul yılları olup, tüm etkinlik ve müsamerelerde sunucu olarak görevler almaya başladı. 1991 yılında girdiği üniversite sınavı ile Boğaziçi Kimya Bölümüne yerleşen Defne Samyeli o yıl Türkiye Güzellik Yarışmasına katıldı ve Türkiye 3.sü olarak derece aldı. Okul yılları içinde Melih Kibar ille çalışan defne Samyeli müzik piyasasında ki e kötü zamanlara denk geldiğini anladı ve kendisini şu an başarıyla anılmakta olduğu spikerlik mesleğine adadı ve bu alanda sayısız ödüller alarak başarıdan başarıya koştu.
Medya ve televizyon hayatının merkezi olarak uzun yıllar boyunca devam eden Defne Samyeli Tek Başına adlı eseri ile elde edemediği başarıyı ve daha fazlasını televizyon ve medya da buldu. Ekranların aranan ve hayranlıkla izlenen yüzlerinden ve isimlerinden olmayı başardı ve ülkenin hatırı sayılı kanallarından olan Kanal D, Show TV gibi kanallarda uzun yıllar çalıştı. Milliyet gazetesin de ki 2 yıllık tecrübesi ile kariyerine yeni isimler eklemekten geri kalmadı. Kurtlar Vadisi Pusu dizinde Necati Şaşmaz ile çalışan Samyeli dizinin ekranlara ara vermesiyle, çıkarmaya hazırlandığı kitabına yoğunlaştı ve şu an halen Los Angeles de yaşamaktadır. 2014 yılında çıkardığı “Kısa Lafın Uzunu” adlı kitabı okur severler ile buluştu.


Defne Samyeli Tek Başına mp3 indirBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir