Çukur Bu Yılın En İyi Dİzisi Oldu

Son dönemlerde dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Ay Yapım ve ekibinin yapımlarıyla hazırlanan Çukur dizisi İnternet Medyası Ödüllerinde en iyi dizi ödülünü almış oldu. Çukur dizisi artık medyada olsun seyircisiyle olsun kesinlikle bütünleşen bir dizi haline gelmiş durumda olduğu için izleyicisine kendisini sevdirmeyi başarmıştır. Oyuncusundan yapımcısına yediden yetmişe emeği geçen herkesin hakkını bu ödülle aldığını bildirmek istiyoruz. İnternet Medyası Ödülleri dün akşam düzenlenen tören ile birlikte sahiplerini bulurken birçok alanda da ödül verildiğinin altını çizmek isteriz. İnternet medyası tarafından uygun görülen en iyi diziler arasında birinci sırada gelen Çukur dizisi gecenin en iyi dizisi ödülüne layık görülmüş oldu.

Dün gece gerçekleştirilen ödül töreninde Çukur dizisi adına ödülü Çukur’un genç oyuncuları alarak sevinçlerini paylaşmayı tercih ettiler. İnternet Medyası Ödüllerini gerçekleştiren Magazinci.com’un ev sahipliği yapmış olduğu gece de Çukur drama dalında yılın dizisi seçilirken bu gece ki en iyi dizi ödülünü hak ettiği görüldü. İnternet medyası ödülleri gecesinde Çukur dizisi adına ödülü ise Kubilay Aka, Ece Yaşar ile İlayda Alişan alarak sevinçlerini basın medyasıyla paylaştıklarını ifade ettiler.

Ekip yeni bir ekip ve usta oyuncularımız üstatlarımız var ve yapımcımız ise kaliteli yani ekip kalite biz kalite dizi kalite olduklarını belirten oyuncular inşallah devamının da geleceğine inandıklarını belirterek basın mensubu arkadaşlarla bir iki dakika sohbet ederek tören salonundan ayrılmayı tercih ettiler. Öğrendiğimize göre buradan direk sete gideceklerini belirten oyuncular sezon finaline az kaldığının da ip uçlarını vererek bizleri ve seyirciyi heyecanlandıran girişimlerde bulunduklarını bildirmek isteriz. Heyecanla her hafta Pazartesi’nin gelmesini iple çeken seyirciyle bizler de aynı düşünceleri paylaşıyoruz diyerek ayrıldılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir