Cihan Güçlü – Korkuyorum

Pop müzik yorumcusu olan Cihan Güç on dört temmuz da İzmir şehrinde dünyaya gelmiştir. Eğitimini İstanbul devlet konservatuvarında klasik gitar bölümünde okudu. Cihan güçlünün burcu yengeçtir. İlk okulunu Yalovada bitirdi. İki bin yedi tarihinde Devlet tiyatrosundan mezun olmuştur. İlk bestelerini ve sahne çalışmalarını iki bin yedi yılında başladı. Albüm ve sahne çalışmaları yaparken aynı zaman da renklam ve dizi müzikleri de besteleyip aranjörlük yapıyordu. İki bin on yılında ama adlı albüm çıkardı. Söz ve müzik de kendisine aittir tamamen.
Cihan güçlü bir ara iki bin on altı yılında hit şarkı yapmayı planlıyordu. Müziğe oldukça meraklı bir insandır kendisi. Boş zamanında bile şarkı sözü yazmayı çok sever. On yedi temmuz tarihinde Candan Erçetin ile birlikte harbiyede konser vermiştir. Kalıcı başarılar elde etmek istiyor. Şarkılarının tarzını tüm insanlar beğenmektedir. Müzikal olarak ve şarkılarına kattığı yorum ile pek çok şarkıcının da dikkatini çekmiştir. Sesini kullanmayı çok iyi bilmekte ve yorumlamaktadır. Candan Erçetin ile düetinin kusursuz olduğunu dile getirmiştir. Seslerinin ve ezgilerinin birbirine uyduğunu da söylemiştir. Cihan güçlü hayatı boyunca müzik dünyasına çok başarı katmıştır.
Ayrıca acıyı sevmek olur mu söz ve müziğini Mehmet Erdemle birlikte yapmıştı. Herkes aynı hayatta şarkısını birlikte bestelediler. İki yıl sonra da Alper Atakanın müzik ve aranjörlüğünü üstlenmiştir. Cihan güçlü korkuyorum adlı parçada ona Hüsnü Şenlendirici de eşlik etmiştir. İki bin dokuz yılında bu şarkısı baya bir beğenilmiştir. Korkuyorum en popüler şarkısıydı. Korkuyorum şarkısı kim anlıyor ki albümü içerisinde yer almıştır. Çok beğenildiği için değişik versiyonlarını da hazırlamıştır. Albümün çıkış tarihi ise iki bin on beştir.


Cihan Güçlü – Korkuyorum mp3 indirBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir