Cem Yılmaz’ın Yeni Aşkı

Sinema filmleri ile beyazperdede görmeye alıştığımız Cem Yılmaz’ın aşk hayatı ile de oldukça yakından takibe alındığı bilinen haberler arasında geliyor. Geçtiğimiz akşam da havada aşk kokusunun estiği anlaşıldı. Defne Samyeli ile bir mekanda oldukça eğlenceli vakit geçiren Cem Yılmaz’ın İnstagram üzerinden Defne Samyeli’ni takip ettiği görüldü. Aynı şekilde Defne Samyeli’nin de bu harekete karşı duyarsız kalmayıp geri takip yapması da merakla sorulan soruların gündeme gelmesine neden oldu. Özellikle de son dönemlerde aşk hayatı pek konuşulmayan Cem Yılmaz’ın 46 yaşında olan Defne Samyeli ile birlikte mi olacağı haberleri de gündemi meşgul eden konular arasında yerini aldı.

 

Cem Yılmaz’ın özellikle de gibi sosyal medyalarını yoğun bir şekilde kullandığı ve güncel haberlerini de sosyal medya üzerinden paylaştığı bilinmektedir. Son dönemde de paylaşmış olduğu haber ile birlikte 2019 senesinin Ocak ayında epyeni bir film çıkacağını söylemişti. Özellikle de iki ayrı film olacağı ve peş peşe sinemada yerini alacağı haberi, Cem Yılmaz’ın filmlerini seven hayranların oldukça güzel karşıladığı bir haber olarak görülmüştü. Son dönemlerde de aşk hayatı hakkında pek fazla konuşulmayan Cem Yılmaz’ın Defne Samyeli ile olan dedikodulara nasıl cevap vereceği de merakla beklenen konular arasında yerini alıyor. Özellikle de aralarındaki ilişkinin ne kadar samimi olduğuna yönelik yapılan eleştirilere ne gibi bir cevap verecekleri de yine medya üzerinden sabırsızlıkla beklenen cevaplar arasında gelmekte.

 

Ünlü komedyenin yapacağı açıklamaların da ciddiye alınması ve bu sayede aralarında olan ilişkinin ciddi olup olmaması da yine merakla beklenmekte. İlerleyen günlerde ikilinin aşk hayatı ile ilgili gelişmelerin neler olacağını da sizlere sitemizde yer edeceğiz ve doğru habercilik ile birlikte paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir