Cem Yılmaz ve Defne Samyeli İlişkilerine Tam Gaz Devam Ediyor

Son dönemlerde magazin gündemini bir hayli meşgul eden bir ikiliden bahsedeceğiz: Defne Samyeli ve Cem Yılmaz. Birisi Türkiye’nin en başarılı komedyeni, yaptığı filmlerle sinema tarihinin son 10 yılına damgasını vurmuş isim Cem Yılmaz. Diğeri ise mankenlik kariyerinden sonra ekranlarda haber spikerliği yapan, Türkiye’nin en güzel kadınlarından Defne Samyeli. İkilinin beraber olduğu haberleri gündemi bir süredir meşgul ederken, çiftten birliktelikleri hakkında tam anlamıyla bir açıklama gelmemişti. Fakat magazin muhabirlerinin Sarıyer’de bir mekanın çıkışında görüntüledikleri Cem Yılmaz ve Defne Samyeli ilişkilerine tam gaz devam ediyor.

Defne Samyeli, son yıllarda güzelliğinden sıkça söz ettiren bir eski manken ve haber spikeri. Özellikle kızlarının ona olan benzerliği ve gün geçtikçe onların da en az kendisi kadar güzel olmaları tüm herkesin dikkatini çekmişti. Markaların reklam yüzü olarak istediği ve güzellikleriyle Türkiye’nin gündemine oturan Derin ve Deren’in annesi Defne Samyeli yaklaşık 1 hafta önce Cem Yılmaz’ın evinden çıkarken görüntülenmişti. Evden çıkarken boynunda morluk olduğu iddia edilen Defne Samyeli ve Cem Yılmaz’dan bu iddia hakkında keskin bir yalanlama haberi geldi. Ardından akıllarda birlikte olup olmadıklarına dair soru işaretleri artmışken Cem Yılmaz, Defne Samyeli’nin kızı Deren Talu’ya yeni filminde bir rol vererek resmen bir jest yapmıştı. Magazin dünyasıa ‘Defne Torpili’ olarak geçen bu jestten sonra birlikte oldukları bir nevi kesinleşen çift dün gece de bir mekanın çıkışında birlikte görüntülendi.

 

Sarıyer’de bir mekandan beraber çıkan gözde çift Cem Yılmaz ve Defne Samyeli, bir arkadaşlarıyla beraber kameralara yakalanmış fakat bunu fark etmemişlerdi. Ardından arabalarına binip mekandan ayrılan çiftin birlikteliği de bu haberle birlikte daha da kesinleşmiş oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir