Can Bonomo Evleniyor!

Eurovision şarkı yarışması ile isminden söz ettirmeye başlayan Can Bonomo, şarkılarının yanı sıra yazmış olduğu şiir kitabı ile de çok konuşulmuştu. Müziğe küçük yaşlarda da ilgisi olan Can Bonomo’nun oldukça sevilen şarkıcılar arasında yerini almış olduğu da görülmekte. Şimdi de evlilik haberleri ile gündeme bomba gibi düşmüş durumda. Öykü Karayel ile uzun süredir birlikte olan Can Bonomo’nun artık evleneceği ile ilgili olan haberlerin de doğru olduğu açık bir şekilde görülebiliyor.

Can Bonomo’nun Öykü Karayel ile birlikte Bebek’te objektiflerin karşısına çıktıkları görüldü. Çeşme’de olacak evliliğin detaylarını soran muhabire de’’ Evet evleneceğiz. Fakat tarih hakkında kesin bir bilgi veremem.’’ Şeklinde bir açıklama yaptı. Can Bonomo’nun bu sürpriz evlilik haberi de magazin dünyasında en çok konuşulan haberler arasında yerini aldı. Farklı müzik tarzı ile de adından söz ettiren ve Türkiye’de de oldukça sevilen Can Bonomo’nun evlilikten sonra baba olacağı ile ilgili olan haberler de şimdiden yapılmaya başladı. Herkesin merakla beklediği bu evliliğin düğününün de nasıl olacağı büyük bir heyecan ile beklenmekte.

Can Bonomo her zaman müziğe karşı ilgi duymuş olan bir sanatçı olarak görülüyor. 1987 yılında doğmuş olan sanatçının annesinin de o çok küçükken vefat etmiş olduğu belirtiliyor. Ayrıca annesinin ressam olduğu da görülmekte. Ailesinin de asıl olarak Sultan 2. Beyazıd tarafından, İspanya’dan İzmir ve Selanik’e yerleştirilen Yahudilerden olduğu da bilinmekte. Sinema ve TV bölümünden mezun olan Bonomo’nun bir dönem de radyoculuk yaptığı görülmüştür. Pek çok radyo kanalında radyoculuk ypana Bonomo’nun şimdi de müziği ve oyunculuğu ile ekranların karşısına çıkmış olduğu görülüyor. Evliliği ile ilgili olan tüm ayrıntılar da merakla bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir