Burcu Güneş’in Yeni Albümü yolda

Pop müzik alanında en çok sevilen kadın sanatçılar içerisinde yerini alan Burcu Güneş’in yepyeni bir albüm çıkardığı alınan bilgiler arasında yerini alıyor. 20 yılını kutlamaya hazırlanan Burcu Güneş’in kutlamalar ile birlikte yeni albüm çıkardığı da hayranlarını en mutlu edecek olaylardan birisi olarak görülüyor.

En son geçen sene albüm çıkarmış olan Burcu Güneş’in yeni çıkardığı albüm de pek çok yerden dinlenme rekoruna doğru koşmakta. Sitemiz üzerinden de Burcu Güneş’in pek çok şarkısına ulaşmak sizler için mümkün hale getirilmiştir.

Burcu Güneş’in çıkarmış olduğu albümün 12 türküden oluştuğu da alınan bilgiler arasında. Hasan Saltık’ın prodüktörlüğünde yapılmış olan albümün 12 türküyü içermesi de türkü severler tarafından oldukça mutlu olunacak bir haber olarak yerini alıyor.

Türkü severlerin kulak pasını da silecek olan Burcu Güneş’in bu albümünün ismi de Anadolu’nun Güneşi/ The Sun Of Anatolia ismi ile pek çok müzik satış noktalarında yerini almış durumda. Albümün sadece ülkemizde değil; Belçika, Almanya, Fransa, Finlandiya ve Amerika gibi 40 ülkede de satışa sunulduğu bilinmekte. Sadece ülkemizden değil; türkülerin diğer ülkelerden tarafından da dinlenmesinden dolayı, 40 ülkede de satışa sunulduğu görülebilmekte. Burcu Güneş’in ken’i sosyal medya hesabı üzerinden de ‘’Sesimizi tüm dünyaya duyurduk.’’ Şeklindeki yorumu da tüm hayranları oldukça sevindirdi. Albümde Neşet Ertaş, Selda Bağcan gibi ünlü isimlerin de şarkılarını seslendirmiş olduğu ve türkünün yavaş yavaş eskimeye başladığı görülse de, yeniden onlara ses verdiğini Burcu Güneş yorumlarına da eklemiş durumda. Ayrıca uzun zamandır da türkü albümü yapmak istediğini ve bu isteğinin de en sonunda hayata geçmiş olduğunu büyük bir mutluluk ile sosyal medya hesabı üzerinden açıkladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir