Bikinili Kızlara Hava Atma Merasimi Playboy’a Pahalıya Patladı

İspanya’nın ünlü playboylarından bir tanesi olarak bilinen playboy bikini kızlara hava atacam diyerek 270 bin pound değerindeki aracı ile tur atarken aniden tütün dükkanına giriş yaptı. Kazadan yara almadan kurtulan ünlü playboy yaptıklarından pişman olduğunu ve bu ufak olayın kendisine bir ders niteliğinde olduğunu belirterek üzgünlüğünü ifade etti. Ünlü playboy İngiliz milyoner Jody Sandres İspanya’nın Mayorka şehrine bağlı olarak bilinen tatil köyünde tur atarken aracıyla birden bikinili kızları görünce onlara hava atmak isterken kendisi aracı ile büyük bir tehlike attiğı belirtildi. Ünlü playboy tütük dükkanına girmesiyle birlikte dükkandaki müşterilerin büyük bir tehlike atlatması da büyük bir kazayı önlemiş oldu.

Kaza sırasında şok geçiren playboy kendine geldiğinde etrafındaki kalabalıktan sert tepkiler aldı. Ne olduğunu anlamayan ünlü playboy yaptığının yanlış olduğunu bir daha aynı yanlışı yapmayacağını bunun kendisine büyük bir ders olduğunu dile getirerek pişmanlığını belirtmiş oldu. Tabi ki kaza yaptığı gelen polislerin yaptığı soruşturmada ise Jody Sanders ünlü playboy aracını terlikle kullandığı gerekçesiyle 70 avra para cezasına çaptırılırken olaydan sonra kısa bir açıklama yapan playboy tekrar, tekrar pişmanlığını dile getirmiş oldu. Paranında alamayacağı şeylerin olduğunu öğrenmesi biraz geçte olsa playboy için büyük bir ders olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü herkesin arabası olabilir yada olmayabilir herkes herkesi beğenecek diye bir şey olmadığını düşünerek davranmalı ve her zaman başınıza bir şeylerin gelebileceğini aklınızdan çıkarmamanızın gerektiğini belirtmek istedi.

Ünlü playboy Jody Sanders yapmış olduğu kazadan sonra olay yerinden ayrılarak pişman olduğunu söyledi ama belki de gündemde kalabilmek amacıyla kendisinin de bu eylemi gerçekleştirmiş olabileceğini de düşünmüyor değiliz denildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir