Berkay’dan Yeni Klip: İki Hece

Ünlü şarkıcı Berkay kısa bir süre önce yeni şarkısını ve klibini yayınlayarak hayranlarına büyük bir sürpriz yaptı! Ne çıkarsa hit olan Berkay yine şarkısı ve klibi ile gündeme bomba gibi düştü! ‘İki Hece’ isimli şarkısına klip çeken Berkay’ın klibi kısa bir süre içerisinde yüz binlerce kişi tarafından izlenerek trendler listesine girmeyi başardı!

Söz ve müziği Çağrı Telkıvıran’a ait olan şarkının klip yönetmenliğini ise Murat Joker üstlendi. Avrupa Müzik etiketi ile yayınlanan şarkı aynı zamanda sosyal medyada da oldukça olumlu yorumlar aldı. Berkay yeni klibinin çıktığını sosyal medya hesabında da duyurarak altına şu mesajı yazdı:

“Aslan dinleyicime sonsuz teşekkürler”

Yeni teklim #ikihece artık sizindir ??? emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler ??❤️ (müzisyen kardeşlerim,tüm set ekibi,asistan ve güvenlik ekibi ve kapıdan mutfağa ter döken tüm kardeşlerim) Söz-Müzik @cagritelkiviran ve aranjör 🙂 klip yönetmenimiz kardeşim @muratjoker klipte bana eşlik eden güzel arkadaşım @oykucelikk_ miks ve her türlü elli düzeltme İle uğraşan canım kardeşim @ozguryurtoglu menajerim ve yol arkadaşım @arasozgur bana her daim inanan ne yaptığım müzik ne işe ne tarzına katılmayan ama hep destek olan @denizerdem1973 @cengizerdemm ve tüm @avrupamuzik ailesi ??❤️ hepinizi ayrı ayrı çok seviyorum… veee tabii ki şarkı çıktığı an itibariyle 6-7 saat içinde her platformda ilk üçe çıkmasına sebep olan yaptığım her işten başım dik çıkmama sebep olan ASLAN dinleyicimede sonsuz saygı sevgi ve teşekkürler Allah eksikliğinizi göstermesin ??❤️ daha çokkkk şarkılar söyleyeceğiz #bağırabağıra

Berkay – İki Hece

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir