Berkay – Ele İnat

Tam adı Berkay Şahin olan sanatçı, 29 Aralık 1981 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Ailesinin Artvin’den Ankara’ya taşınmasıyla burada doğmuştur. Daha sonra 1996 yılında annesi ile beraber İzmir’e yerleşmiş uzun bir süre burada yaşamıştır. 2009 yılında İstanbul’a taşınma kararı alan sanatçı hayatına burada devam etmektedir. Müzik hayatına Bodrum, Antalya, Kuşadası, Çeşme gibi daha birçok tatil köyleri ve beldelerinde birçok mekanlar da sahne alarak adım atmıştır.
Sahne performansı dinleyicilerin beğenisini kazanması ile albüm çıkarma niyetine girer. Albüm çalışmalarına hız vermiştir. Büyük çalışmalar sonucu 2010 yılında Poll Production müzik şirketinin de yardımı ile Ele İnat isimli albümü piyasaya sürer. Berkay – Ele inat herkesin beğenisini kazanır ve patlama yapar. Albüm sayesinde birçok ödül programlarında, En iyi çıkış yapan sanatçı ve Yılın pop sanatçısı ödüllerine layık görülmüştür. Yakaladığı bu çıkışın ardından Aşk Sadece ve Doksana kadar isimli iki albümü daha çıkarmıştır. Albümlerin dışında Benim hikayem ve Uygun adım isimli iki single daha çıkaran sanatçının stüdyo çalışmaları Aşk melekleri, Arabest, Yansıma adlı albüm çalışmalrını yapmıştır. Sanatçı Poll Production yapım şirketinin yanı sıra Avrupa müzik ile de çalışmalarına devam etmiştir.
Sanatçı adını son yıllarda magazin programlarında şarkılarından çok ilişkileri ile yer almaktadır.2013 yılının sonlarına doğru, Beşiktaş spor kulübünde futbol hayatını sürdüren Caner Erkin’in moda ile ilgilenen eşi Asena Erkin ile birlikte anılmıştır. Daha sonra kesin bir dille yalanlamışlardır. 14 Ekim 2018 gününde yeniden gündeme gelen sanatçı eski milli futbolcu Arda Turan ile kavgası gündeme oturmuştur. Özlem Ada Şahin ile evli olan sanatçı, Arda Turan’ın eşine sarkıntılık ettiğini belirtmiştir. Sanatçı müzik hayatına devam etmektedir.


Berkay – Ele İnat mp3 indirBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir