Bengü’den Yeni Klip: Günaydın

Güzel şarkıcı Bengüyeni şarkısı ve klibi ile bomba gibi bir geri dönüş yaptı! Hem güzelliği hem de sesi ile gündemde olan ünlü şarkıcı kısa bir süre önce ‘Günaydın’ isimli yeni tekli çalışmasını çıkararak hayranlarına büyük bir müjde verdi! DMC etiketi ile yayınladığı şarkının klibini netd müzik üzerinden klibini izleyebilirsiniz.

Melda Gürbey tarafından yazılan ve bestelenen şarkının düzenlemesini ise Tarık İster yaptı. Ulaş Elgin tarafından yönetilen klibin siyah beyaz olması ise hayranlar tarafından oldukça beğenildi. Farklı bir klip ile dikkatleri üzerine çeken Bengü yeni şarkısı ve klibi ile yine müzik listelerinde zirveye oturmaya hazırlanıyor!

Bohem stili ile göz kamaştırdı

Ünlü şarkıcının aynı zamanda yeni klibi için tercih ettiği bohem tarzdaki kıyafetler de büyük bir ilgi odağı haline geldi. 70’li yıllardan ilham alınan klip için tam 40 kişilik bir ekip hiç ara vermeden çalıştı ve ortaya böyle bir şaheser çıktı!  Dört farklı dekor kullanılan klip kısa bir süre içerisinde yüz binlerce kişi tarafından izlenildi.

BENGÜ – GÜNAYDIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir