Bengü – Kuzum

Bengü’den 4. Kez Nişan Attı İddialarına Jet Yalanlama!

Ünlü şarkıcı Bengü geçtiğimiz Mayıs ayında evlenme kararı alıp herkesi şaşırtmıştı. Daha önce de 3 kez nişan atan ünlü şarkıcı hakkında geçtiğimiz günlerde çıkan bir haber adeta deprem etkisi yarattı. Sosyal medyada konuşulanlara göre Bengü 4. kez nişan atmıştı. Ancak bu iddialara karşı Bengü Cephesinden jet hızında bir yalanlama geldi.

Başarılı sunuculuğunun ardından şarkıcılık sektörüne adım atıp hızla şöhret basamaklarını tırmanan ünlü şarkıcı Bengü hakkında ortaya atılan iddialar genç şarkıcıyı hayli kızdırmışa benziyor. Daha önce 3 kez nişanlanıp daha sonra ayrılan Bengü ile ilgili, yeniden nişan atacağı iddiaları geçtiğimiz günlerde magazin basınının en çok konuşulanları arasındaydı. Bu iddialar sosyal medyada da yayılınca Bengü bu duruma hayli kızdı. Sosyal medya hesabından jet hızında bir yalanlama yayınlayan Bengü, iddiaların gerçeği yansıtmadığını ve Ağustos ayından nişanlısıyla evleneceklerini açıkladı.

Bir yıldır beraber olduğu ve bu Ağustos ayında evleneceği Selim Selimoğlu ile arasındaki ayrılık iddiaları hakkında sosyal medya hesabından bir açıklama yapan ünlü şarkıcı Bengü; ”Yakınlarım bana bu sabah bazı haberler ilettiler. Söylediklerine göre bazı internet sitelerinde hakkımda ayrılık iddiaları çıkmış. Biz nişanlım Selim Selimoğlu ile herhangi bir ayrılık kararı almadık. Daha önce de sizlere beyan ettiğimiz gibi 29 Ağustos tarihinde evlenmeyi düşünüyoruz. Lütfen bu tarz asılsız iddialara itibar etmeyin.” tarzında açıklamalarda bulundu. Bu iddiaların nereden çıktığı bilinmezken, ünlü şarkıcının bu iddialar karşısında hayli kızdığı görüldü.


Bengü – Kuzum mp3 indirBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir