Bayhan Gürhan Popstar

Bayhan Gürhan 14 Mart 1980 tarihinde Adana’da dünyaya gelmiştir. Asıl mesleği aşçılıktır. Ortaokulu bitirdikten sonra eğitim hayatına devam etmemiştir.
Bayhan Gürhan 17 yaşında Adana’da bir markette hırsızlık yaparken yakalandı. Aynı yıllarda Adana ve Alanya’da da hırsızlık olaylarına karıştı. 1998 yılında amcasının oğlu olan Mehmet Ali Gürhan’ı bıçaklayarak öldürmek suçundan cezaevine girdi. 5 yıl hapis cezası aldı, infaz yasasına göre 2 yıl hapis yattı ve çıktı. 2000 yılında da Hatay – Reyhanlı ilçesinde bıçakla adam yaralama olayında 16 gün hapis cezasına çarptırıldı. Mahkeme bu cezayı 182 milyon lira paraya çevirdi. Askerlik görevini yaptıktan sonra Popstar yarışmasına katıldı.
2003 yılında düzenlenen Ercan Saatçi, Armağan Çağlayan ve Deniz Seki’nin jüride yer aldığı Popstar yarışmasıyla ünlenen Bayhan Gürhan’ı tüm Türkiye tanıdı. Yarışmadan sonra Bayhan Gürhan Popstar, Kısa Veda, Hayal Edemiyorum adlı albümlerini çıkardı.
2011 yılında Azer Bülbül ile arım Balım Peteğim adlı programda düet yaptı. 2012 yılında Kendimize Doğru dizisinde rol aldı. Kanal D’de yayınlanan Ankara’nın Dikmeni dizisinde konuk oyuncu olarak rol aldı. 2013 yılında sokak müzisyenleriyle alakalı bir belgesel programının sunuculuğunu yaptı. 2016 yılında Zuhal Topal’la isimli izdivaç programına evlenmek için katıldı ancak daha sonra bu programdan ayrıldı. Katıldığı diğer televizyon programları ise Ben Buradan Atlarım, Benim Yolum, Gündeme Özel ve İnsanlık Hali’dir.
2003 yılında Popstar yarışması ile ünlenen ve büyük bir hayran kitlesine ulaşan Bayhan Gürhan müzikte aradığı başarıya ulaşamadı. Afyon’da düzenlenen caz festivalinde ünlü cazcılarla bazı parçaları seslendirmiş olan Gürhan, 2011 yılından bu yana Ortaköy’de açtığı B.Ç adında çiğ köfte dükkânını işletiyor. Çiğ köftelerini bir yandan yoğuruyor bir yandan da müşterilerine servisini kendisi yapıyor.


Bayhan Gürhan Popstar mp3 indirBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir