Barış Akarsu Islak Islak

Sanatçı Barış Akarsu yirmi dokuz haziran bin dokuz yüz yetmiş dokuz yılında Bartın şehrinde doğmuştur. Orta öğretim ve lise eğitimini Amasra da tamamlamıştır. Lise eğitimini de yelkencilik sporu ile de ilgiliydi. Barış Akarsunun müzik serüveni Amasradaki müzisyenler tarafından başlamıştı. Önce mızıka klavye sonrada gitar ile devam etti. Sonrasında da Barış Akarsu Ankara şehrinde barlarda solöistlik yapmaya başlamıştı. İki bin dört tarihinde de Akademi Türkiye yarışmasına katıldı ve birinci olmuştur. Barış Akarsu herkesin aklında yalancı yarim dizisi ile çok anılmıştır. Yalancı yarim dizisinde Merve Sevi ile başrolü paylaşmışlardır. Ama yirmi sekiz yaşına yeni girmişken Bodrumda trafik kazası geçirdi ve hayatını kaybetti.
Barış Akarsu dört temmuz iki bin yedi yılında vefat etmiştir. Kaza sonucu kalbi durmuş ve yoğun bakım mücadelesi vermesine rağmen yinede kurtulamamıştı. Barış Akarsunun tüm şarkıları beğenilmişti ve herkesinde kalbini fethetmiştir. Çıkardığı albümler ile herkesin beğenisini kazanmıştır. Başarılı sanatçı üç yıl arka arkaya albüm çıkarıyordu. Barış Akarsu hakkında ne öğrenmek istiyorsanız bu site sizlere çok yardımcı olacaktır. Barış Akarsunun kim olduğu hakkında ne zaman nasıl vefat ettiğini albümlerinin de isimlerini buradan öğrenebilirsiniz.
İki bin beş tarihindeki albümde olan Barış Akarsu ıslak ıslak şarkısı büyük beğeni almıştı. Sesi ile ıslak ıslak şarkısını mükemmel yorumlamıştır. Hala da günümüzde ıslak ıslak şarkısı söyleniyor ve dinleniliyordu. İki bin beş yılında ıslak ıslak albümğnde tam on adet şarkı yapmıştı. Hemen iki bin altı yılında da düşmeden bulutlarda koşmam gerek albümünü çıkardı. Bu albümde de on iki adet şarkılar vardı. İki bin yedi yılında da ayrılık zamansız gelir albümünü çıkardı.


Barış Akarsu Islak Islak mp3 indirBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir