Aziz Cem Son Düşüş

21 Nisan İstanbul doğumlu Aziz Cem kendi çekmiş olduğu aksiyon ve dövüş sahneleriyle beraber tanınmakta olan bir karakter olarak günümüz içerisinde yer almaktadır. Bağımsız olarak çekimlerini yapan sanatçının videolarının sosyal medya içerisinde büyük bir ilgi görmesinin ardından kısa bir süre içerisinde ün kazanması mümkün oldu. Dizi ve film alanı içerisinde dublörlük ve beraberinde rol alan Cem bunun öncesinde profesyonel anlamda 2007 – 2008 yılları arasında bir tiyatro kursunda oyunculuk üzerine eğitim almıştır. Oyunculuk anlamında kendine yeni şeyler katan sanatçının kısa bir süre içerisinde önemli bir başarıya ulaşması buradan gelmektedir.
Ülkemiz içerisinde önemli başarılara imza atan sanatçı sonrasında ise yurt dışında önemli projelerde yer almıştır. Film yıldızı Silvio Simac ile ortak bir proje içerisinde yer alan sanatçının en büyük başarıları arasında bu proje yer alabilmektedir. Ülkemiz içerisinde tanınmasına ise Aziz Cem Son Düşüş kısa filmi ile beraber olanak vermiştir. Dublörlük konusunda önemli işlerde imzası yer alan sanatçının Galata Köprüsü’nden ip yada her hangi bir efekt kullanmadan atlaması tarihe geçen başarılarından biri olarak yer almaktadır.
Bunun beraberinde Cem’in birçok çalışmasında her hangi bir efekt yada ip kullanmadığı net bir şekilde bilinmektedir. Sanatçı ülkemiz içerisinde Erzicanlı Rambo olarak tanınmaktadır. Bunun sebebi ise Erzincan Ünversitesi’nde okurken Dağların Yargıcı filmini çekmesinden dolayı yer almaktadır. Spor faaliyetlerinde ise kaya tırmanışı ve slolo serbest kaya tırmanışı alanlarında kendisini aktif bir şekilde görmekteyiz. Sanatçının birden fazla dil bilmekte olduğu ise bilinmektedir. Türkçe, Lehçe, İngilizce, Rusça ve İspanyolca gibi dilleri konuştuğu bilinmektedir. 2011 yılından bu yana ise sanatçının Amerika Birleşik Devletlerinde ikamet ettiği bilinmektedir. Aslen kendisi İzmir’li ve İzmir’de uzun bir dönem yaşamıştır. Aziz Cem Son Düşüş kısa filmi ise 2008 tarihli bir eserdir.


Aziz Cem Son Düşüş mp3 indirBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir