Ayla Çelik ve Beyazıt Öztürk’ten Yeni Klip: Parti (Şiki Şiki Baba)

Bağdat şarkısı ile büyük bir çıkış yapan Ayla Çelik yeni bir klip ile sevenlerinin karşısına çıktı! Yine ünlü şovmen Beyazıt Öztürk ile birlikte düet yapan güzel şarkıcı, yeni klibi ile Youtube’da rekor kırdı.

Sözleri Ayla Çelik, Beyazıt Öztürk, Gökhan Tepe, Serdar Aslan ve Şebnem Sungur’a ait olan şarkının müziğini ise Anonim besteledi. Serkan Ölçer tarafından düzenlenen şarkının klibi ise büyük bir ilgi gördü! Kısa bir süre içerisinde Youtube platformunda bir milyon izlenme sayısına ulaşan klibe binlerce yorum geldi! Herkesten tam not alan şarkı ve klip yüksek enerjisi ile dinleyenleri büyüledi! Yeni bir şarkıda tekrar bir araya gelen Beyazıt Öztürk ve Ayla Çelik ise sevenlerini mutlu etti!

“Yorum çok önemli”

Ayla Çelik kısa bir süre önce yaptığı röportajda şarkılarının yorumlanması ile ilgili şunları söylemişti :”Bazılarına Allah bir yorum veriyor, öyle bir hisle okuyor ki şarkıları, “Tamam” diyorsun. Şebnem Ferah mesela. Bayılırım. Başkasının şarkılarını da okusa, o hissi verirdi sana. Yorum çok özeldir. Olmasa da olur ama kendi şarkılarını yazan biri olmanın avantajı çok.”

Ayla Celik, Beyazit Ozturk – Parti (Şiki Şiki Baba)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir