Aydın Kurtoğlu Tüh Tüh Şarkısına Klip Çekti

Cengiz Kurtoğlu’nun oğlu olan Aydın Kurtoğlu yeni şarkısı “Tüh Tüh” için video klip çekti. İlk olarak “Hayırlı Günler” şarkısı ile çıkış yapan Aydın Kurtoğlu, babasının isminin büyüklüğünün avantajını kullanıyor gibi düşünüldü. Popülaritesinin kısa süreli olacağını ve zaman içerisinde isminin unutulacağını düşünenlerin sayısı bir hayli fazlaydı. Ancak Aydın Kurtoğlu seslendirdiği güzel şarkılar ile milyonlarca izlenme alarak bu düşünceleri boşa çıkardı.

İlk çıkardığı video klip “Hayırlı Günler” Youtube’da 15 milyondan fazla görüntülenme alarak en çok izlenen video klipler arasına girdi. Video klip için görüş sunan 40 bin kişiden 39 bini olumlu görüş sundu. Aydın Kurtoğlu bu başarının ardından babası olmadan da kendi başına sanatını icra edebileceğini göstermiş oldu.

2 gün önce netd Youtube kanalında yayınlanan “Tüh Tüh” şarkısı şimdiden 580 binden fazla görüntülenme almış durumda. Video klip için görüş sunan 9 bin kişiden 8.500’ü olumlu görüş sunmuş. Tüh Tüh şarkısının sözlerini Hakkı Yalçın yazmış. Şarkının müziği ise Ceyhun Çelikten‘e ait. Şarkının kısa sürede 5 milyon görüntülenme barajını aşması bekleniyor. Aydın Kurtoğlu’na başarılarının devamını dileriz.

Aydın Kurtoğlu – Tüh Tüh

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir