Aslı Enver’e Destek

Bildiğimiz üzere ülkemizin genç, yakışıklı ve sesiyle dinleyenleri büyüleyen şarkıcımız Murat Boz ve gösterdiği performanslar kadar da güzelliği ile dikkat çeken ünlü dizi oyuncusu Aslı Enver çifti geçtiğimiz günlerde iki buçuk yıllık ilişkilerini bitirme kararı aldıklarını sosyal hesaplarından herkese duyurdukları haber ve magazin siteleri manşetlerine bomba gibi düştü.

Paylaşılan mutluluk ve aşk dolu bütün fotoğrafları bir anda kaldıran Murat Boz ve Aslı Enver ikilisi bu hareketlerinden sonra birbirlerini kullandıkları sosyal paylaşım sitelerinde ki takip listelerinden bile kaldırdı. Bu büyük aşkın devamının da geleceğini düşünen bütün Murat Boz ve Aslı Enver hayranı şok içinde kaldılar. Ancak bu şok Aslı Enver’in aslında bu olayları atlatmasına yardımcı olacaktı.


Aslı Enver’e destek tüm takipçileri tarafından sosyal medya üzerinden yağdı. Ayrılık sonrası yaşadığı zor günleri sevenleri ile aşan Aslı Enver diğer bir sürprizi ise bugün yaşadı. 10 Mayıs yani bugün doğum günü olan Aslı Enver’in sevenleri bir gün öncesinden, Aslı Enver’in doğum gününü sosyal paylaşım sitesi üzerinden ‘Mutlu Ol Aslı’ twitter hashtag’i ile kutlamaya başladılar. Sürpriz sonrasında bir hayli mutlu olan Aslı Enver bu durum sonrasında bir an bile olsa yaşadığı bu büyük ayrılığın bir nebze azaldığını hissetmiştir. Aslı Enver’e destek sonrasında, Aslı Enver bütün hayranlarına toplu bir şekilde teşekkür mesajları paylaştı ve yanlarında oldukları için çok mutlu olduğunu belirterek çok güzel olduklarını tatlı bir dil ile belirtti. Şuan ise akıllarda kalan tek soru Murat Boz’un eski sevgilisi olan Aslı Enver’in doğum gününü kutlayıp kutlamayacağı çünkü önceki doğum günlerinde birbirlerine olan aşklarını tüm içtenlik ve el emeği göz nuru sürprizlerle medyada paylaşmışlardı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir