Aslı Enver’den Beklenmeyen Hareket

Son zamanlarda magazin dünyası tarafından en çok konuşulan haberlerin başında, Aslı Enver ve Murat Boz’un arasında yaşanan ilişkinin gidişatı olmaktadır. Bu haberin bu kadar çok konuşulmasının asıl sebebi de, ikilinin ilişkilerinin 2,5 yıldır devam etmesiydi. Bu kadar uzun bir zamandan sonra, asıl olarak evlilik haberi beklenirken ilişkilerini sonlandırma kararı alan ve anlaşamadıkları gerekçesi ile ayrılan ikilinin bu haberi de herkesi oldukça şaşırtan haberler arasında gelmişti. Her iki ünlüyü de birbirlerine oldukça fazla yakıştıran hayranlarının, bu haber karşısında oldukça üzüldükleri de göülmüştü. Şimdi de magazin dünyasında oldukça konu olan ve gündemde yer alan haberlerin Aslı Enver kolunda görüldüğü söylenebilir.

Aslı Enver’in ve Murat Boz’un kendilerine ait olan sosyal medyaları üzerinden ilişkilerini paylaştıklarını da görümüştük. Şimdi de Aslı Enver’in Murat Boz’u takipten çıkarması, ikili arasında konuşulan konular arasında yerini alıyor. Aslı Enver’in geçtiğimiz günlerde Murat Boz’u takipten çıkardığı haberleri görülse de ailesini henüz silemediği de en çok konuşulan konular içerisinde değerlendirilmişti. Özellikle de Murat Boz’un annesi olan Nedret Boz ve abisi, Ali Boz’un hala takip edildiği de Aslı Enver’in takipçileri tarafından rahat bir şekilde görülebilmektedir. Ailenin henüz silinmemiş olması da ilişkinin bir ara mı yaşadığı sorularını gündeme taşımaktadır.

Murat Boz’un kendi İnstagram hesabı üzerinden, hala Aslı Enver’i takip ettiği de görülebilmekte. Ayrıca fotoğraflarının da hala Murat Boz’un İnstagram hesabı üzerinde yer aldığı görülebilmekte. Aynı şekilde yaşanan bu durum karşısında da, ikili arasında sinirli olan tarafın yalnızca Aslı Enver olduğu görülebiliyor. Murat Boz’un yaşanan bu durum karşısında hiçbir şekilde kırgınlık ve kızgınlık olmadığı da yine yapılan röportajlar sırasında görülmüştü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir