Arda’nın Eşi Hamile Mi?

Futbol dünyasının sevilen isimlerden birisi olan Arda Turan’ın, son dönemlerde ‘’ayak yıkama’’ muhabbetleri de oldukça fazla konuşulmuştu. Sevgilisinin ayaklarını yıkarken bir fotoğrafını paylaşan ve pek çok hayranı tarafından da olumsuz yorumlara maruz kalan Arda Turan’ın ataerkil bir yaklaşım ile bu fotoğrafı sunması, beğenilmeyen fotoğraflar içerisinde yer almasını sağlamıştı. Gülerek bu fotoğrafın paylaşımını yapan Arda Turan’ın hayranları tarafından olumsuz yorumlara maruz kalması da, fotoğrafı silmesine neden olmuştu. Bununla birlikte şimdi de eşinin ‘’ayak yıkama’’ fotoğrafından sonra hamile olduğu haberleri gündemde bomba gibi yer aldı.

 

Eşinin 3 aylık hamile olduğu bilgisi de meyda üzerinde yer alan haberler içerisinde yer almakta. Aslıhan Doğan ile evliliği hakkında pek fazla yorum yapılan Arda Turan’ın eşinin hamile olduğu haberleri de herkes tarafından konuşulmaya başlandı. Henüz bebeğin cinsiyetinin öğrenilmemiş olması da merakları daha da arttıran bir unsur olarak görüldü. 2,5 yıllık sevgilisi olan sevgilisi ile çok hızlı bir şekilde evlenen Arda Turan’ın evliliğinin nedeni olarak şimdi de hamilelik görülmekte. 11 Mart tarihinde evlilik yapan Arda Turan’ın eşinin o dönemler içerisinde de hamile olduğunu bildiği ve bundan dolayı da çok kısa bir zaman içerisinde evlenmek istediği haberleri, en çok konuşulan konular arasında yerini alıyor. Son dönemlerde de futbolundan daha çok özel yaşamı ile gündeme gelen Turan’ın bebeğinin cinsiyetinin ne olacağı da hayranlarının beklediği konular arasında yerini almakta.

Hızlı bir şekilde evlenen ve evliliklerinin de güzel bir şekilde devam ettiğini belirten Arda Turan’ın sosyal medya üzerinden de hayatını paylaştığı görülmekte. Böylelikle de hayranlarının merak etmesine gerek kalmadan, Arda Turan’ın özel hayatı hakkında bilgilere herkesin sahip olması sağlanmakta.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir