Arda Turan’dan Kendine Babalık Hediyesi

Özellikle de oynadığı futbol ile gündeme gelen Arda Turan’ın son dönemler içerisinde, daha çok özel hayatı hakkında gündeme geldiği görüldü. Bunun sebebi olarak da, artık Arda Turan’ın eski futbolcu halinde olmadığı ve bundan dolayı da gündemde bu şekilde kalmak istediği söylenmekte. En son eşinin ayaklarını yıkaması ile birlikte gündeme gelen Arda’nın, bu fotoğrafının gündemde de uzun bir süre yer aldığı görüldü. Eşine ayaklarını yıkatan Arda Turan hakkında oldukça olumsuz olan yorumlar da bundan dolayı gündeme geldi. Sonrasında, eşinin hamile olduğu haberini alan Arda Turan’ın oldukça sevindiği görüldü. Şimdi de kendisine babalık hediyesi aldığı ile ilgili olan haberler gündemde yer almakta.

Aslıhan Doğan ile çok hızlı bir şekilde evlenen ve evlendikten hemen sonra da hamile olduğunu öğrenen Arda Turan’ın bebekten dolayı acil bir şekilde evlenmiş oldukları da en çok dedikodusu yapılan konular içerisinde yer almıştır. Bebekten sonra Arda Turan’ın artık daha çok değişeceği ve hayranları tarafından da bir bakıma olgunlaşacağı ile ilgili olan düşünceler de yaygınlık kazandı. Bu bebek haberinden sonra da kendini ödüllendiren Arda Turan’ın kendisi için yeni bir araba aldığı dikkatlerden kaçmadı. Yeni oyuncağı için 2 milyon TL ödeyen Arda Turan’ın, bu davranışından sonra da eleştirildiği görüldü.

400 bin euro değerinde olan yeni oyuncağının da diğer oyuncakları gibi, garajında yer aldığı öğrenildi. Oldukça pahalı bulunan bu araç hakkında pek çok paylaşım sitesi üzerinden de yorumlar eksik olmadı. Aracın oldukça pahalı olduğu ile ilgili olan eleştirilere de Arda Turan cevap vermedi. Özellikle de yeni bebeği ile kendini ödüllendirdiği ile ilgili olan heberler de daha çok konuşulan haberler içerisinde yer aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir