Android Uygulama

Müzik dinlemek her insana bir duygu verir. Bu duygu dinlediğiniz şarkı ya da ruh halinize göre değişkenlik gösterir. Bazen şarkı dinlediğinizde çok duygusal olursunuz, bazen çok mutlu bazen ise çok efkarlı. Bu dinlediğiniz şarkının sizde karşılık bulduğu ile alakalıdır. Şimdi size bir çok duyguyu yaşatan şarkıları mobil cihazlarınıza nasıl indirip, nasıl kolayca ulaşarak dinleyebileceğiniz ile ilgili ipuçları vereceğim.

Günümüzde bir çoğunuzun da tahmin ettiği gibi mobil cihazların kullanımı çok arttı. Hatta çoğu kişi masaüstü bilgisayar ya da laptopları hiç kullanmıyor. Sadece tablet ve telefon kullanarak teknolojik faaliyetlerini gerçekleştiriyor. Hal böyle olunca tüm projelerde mobil odaklı yapılıyor. Bizde TubidyCep olarak mobile önem veriyoruz. Android kullanıcılar için Google Play uygulaması hazırladık.

Hem masaüstü hem tablet hem de mobil cihazlarda çok kolay bir arayüze sahip olan TubidyCep, çok pratik bir şekilde beğendiğiniz şarkıları bulmanıza ve ister MP3 isterseniz de MP4 formatında indirmenize aracılık etmektedir. Sizlere Tubidy Cep sitesi üzerinden 3 aşamada nasıl MP3 indirme işlemi yapacağınızı anlatacağım.

1. Beğendiğiniz şarkının ya da şarkıcının adını arama motoruna yazınız.
2. Karşınıza çıkan sonuçlar arasından istediğinize tıklayınız.
3. Bulduğunuz şarkının hem video klibini izleyin hem de MP3 ya da MP4 formatında indirin.

*Son Google güncellemesi ile uygulamamız kapatılmıştır. Politika ihlalleri nedeniyle tekrardan Google Playde bulunmamız mümkün değildir.

İndirme işlemine buradan devam edebilirsiniz…