Amerikalı Hayranlardan Kıvanç’a Site

Sadece Türkiye’de değil; yurtdışında da gösterime giren filmlerinden dolayı beğenileri hak eden Kıvanç Tatlıtuğ’a Amerikalı hayranları tarafından açılan site gündeme oturan konular arasında yerini aldı. Yurtdışında da çok beğenilen ve yaptığı diziler ile de yakından takip edilen Tatlıtuğ adına sitenin açılması haberleri, oldukça konuşulmaya başlandı. Farklı bir yön olarak, oyuncu adına bir site açılması da hayranlarının meraklarını engelleyemedi.  Sitede Kıvanç ile ilgili olan tüm haberlere de rastlamak mümkün olarak görülmekte. Galery bölümünden, Tatlıtuğ’un fotoğraflarını görmek mümkün hale getirilmiş aynı zamanda, yakında yayında olacak olan Hadi Be Oğlum filminin fragmanı da sitenin başlangıç ekranında yer almakta.

Kıvanç Tatlıtuğ’un yapmış olduğu ve oynadığı dizilerin genel olarak farklı yerlerde de gösterime sunulduğu bilinmekte. Özellikle de oynamış olduğu filmler içerisinde yer alan Aşk-ı Memnu’nun da yurtdışında büyük bir beğeniye sahip olması, Tatlıtuğ’un daha da ünlenmesine yardımcı olmuştu. Aynı şekilde en son zamanlarda çıkmış olan dizilerinin de yurtdışında farklı yerlerde gösterimlerde olduğu ve oldukça beğenildiği bilinmektedir.

Bir dönem aşk hayatı ile dedikodulara maruz kalan oyuncunun, eşi ile ilgili olan haberleri de her zaman gündemde yer almaktadır. Ayrıca eşi ile ilgili yapılan olumsuz yorumlara da bir dönem dayanamayıp cevap veren ve bu durumlara da sinirlendiğini belli eden yakışıklı oyuncunun, yeni projeleri hayranları tarafından en çok merak edilen konular arasında gelmekte. Ayrıca yeni açılmış olan sitede oyuncu hakkında yer alan bilgilerin haricinde, yapılan etkinliklere de göz atmak mümkün hale gelmiş. Hayranları tarafından açılan bu sitede etkinliklerin düzenlenmesi de pek çok sitede görülmeyen bir özellik olarak görülebilecektir.

 

Siteye ulaşmak için googleye kivanc north america kelimesini yazmanız gerekmektedir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir