Alişan Sonunda Dünyaevine Girdi

Kiminin hayatında Cennet Mahallesi’ndeki delikanlı aşık ‘Ferhat’ rolüyle yer etti. Kiminin aklında ise neredeyse birçok ünlü tarafından tescillenmiş cimriliği ile kaldı. Kah evlendi kah evlenecek derken Alişan, dün itibari ile yalnızlığına nokta koymuş oldu.

Yıllarca Cennet Mahallesi’nde rol alan, ardından Çağla Şikel ile birlikte televizyon programlarında sunuculuk yapan Alişan’ın aşk hayatı bir hayli çalkantılıydı. Sürekli evlilikle gündeme gelen Alişan belki de en ciddi adımı geçtiğimiz yılın sonlarında ayrıldığı sunucu Esra Erol’un kardeşi Eda Erol ile attı. Bir süre beraber olan ünlü çiftin başı Alişan’ın yaptığı paylaşımlardan sonra bir hayli ağrımıştı. Maço bir erkek olarak bilinen Alişan bunu paylaşımlarında da belli edince tepkilerle karşılaştı. Çift nişanlandıktan sonra kameralar karşısında Alişan’ın Eda Erol’un parmağındaki yüzüğü ‘ben aldım’ dercesine etrafa göstermesiyle Alişan yine tepkilerin odağı olmuştu. Bir süre sonra Eda Erol sosyal medyadan ayrıldıklarını duyurmuş, Alişan da bu bilgiyi doğrulamış ve bu birliktelik de evliliğe 3 ay kala sonlanmıştı.

Ardından aynı dizide rol aldığı oyuncu Buse Varol’a gönlünü kaptıran Alişan, sonunda dünyaevine girdi. Güzel oyuncuyu rol aldığı dizinin setinde ziyaret edip sürpriz bir şekilde evlenme teklifi eden Alişan dün itibari ile Beşiktaş’ta özel bir otelde hayatını Buse Varol ile birleştirdi. Alişan’ın nikah şahitliğini nikaha eşi Emine Erdoğan ile gelen Recep Tayyip Erdoğan yaptı. Diğer nikah şahidinin İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun olduğu nikaha ünlüler resmen akın etti. Adeta bir şölen şeklinde geçen düğün öncesinde kız evine gelini almak için giden Alişan, davullu zurnalı bir karşılamayla Buse Varol’u evden alıp arkadaşlarıyla birlikte çiftetelli oynadı. Alişan bu güzel görüntüleri Instagram’dan takipçileriyle de paylaştı.

1 Yorum - “Alişan Sonunda Dünyaevine Girdi”

  1. Ali şan dünya evine girdi ama soyadı tektaş çıktı. Nedir bu ünlülerin çakma isim takıntısı anlayamadım. Yalnız eşi çok sade bi gelinlik giymiş. Magazincilerin dediğine göre 30 yıl önce teyzesinin düğününde giydiği gelinlikmiş. Gerçekten çok hoş bir davranış. Ömür boyu mutluluklar dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir