Alişan Hamam Kapatıyor!

Son dönemlerde evlilik konusu hakkında en çok konuşan isimlerden birisi olan Alişan’ın şimdi de hamam kapatacağı ile ilgili olan konular hakkında konuşulmaya başlandı. Eşinin kınası için bir hamamı kapatacağını söyleyen Alişan’ın daha önce de düğünü hakkında ‘’Son 10 yılın en iyi düğünü.’’ Olacağı şeklindeki yorumları da görülmüştü. Anlaşılana göre Alişan’ın, herkesten çok iyi bir düğün yapabilmesi için farklı durumları da otaya koyduğu görülüyor. 6 Mayıs tarihinde Buse Varol ile evlenmeye hazırlanan Alişan’ın daha önce de Esra Erol’un kız kardeşi Eda Erol ile birlikte oldukları görülmüştü. Anlaşamayan çiftin ayrılık haberleri de pek çok hayranını oldukça üzmüştü. Yeni evlilik haberi ile dünya evine girmeye hazırlanan bu haberin de hayranlarını oldukça sevindirdiği görüldü.

 

Alişan’ın çok daha önceden düğün için hazırlıklara başladığı görülmüştü. Düğün hakkında pek fazla bilgi olmasa da, düğün için Seda Sayan’ın şarkı söyleyeceği bilinmekte. Seda Sayan ile arkadaş olan Alişan’ın sadece düğün için değil; oğlu olduğunda sünneti için de şarkı söylemesini istemesi yayınlanan bir televizyon kanalında elde edilmiş olan bilgiler içerisinde yer alıyor. Bunun yanı sıra düğün hakkında pek fazla sır vermemeleri de düğünün farklı ve sıradışı olacağı haberlerini de arttıran bir unsur haline gelmekte.

25 Nisan tarihinde aile içinde nişanlanan Alişan ve genç sevgilisi Buse Varol, kına için de hazırlıklara başlamış durumda. Tarihi Çeşme Hamamı’nı kapattıracak olan Alişan’ın şimdiden tüm hazırlıkları da tamamlamaya niyetli olduğu görülüyor. Herkes tarafından merakla beklenen düğünün kısa bir zamanda gerçekleşeceği de görülmekte. Mayıs ayıda evlenecek olan Alişan ve Buse Varol’un düğününün nasıl olacağı, düğünde yer alacak sürprizlerin ne olacağı da herkes tarafından beklenen haberler arasında yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir