Aleyna Tilki Youtube’da 3 Haftada 100 Milyon İzlenme Barajını Aştı

Aleyna Tilki yeni şarkısı “Sen Olsan Bari” ile ilk 3 haftada 100 milyondan fazla izlenme alarak yeni bir rekora imza attı. İlk şarkısı “Cevapsız Çınlama” ile reytingleri alt üst eden genç sanatçı, 300 milyondan fazla izlenme almıştı.

Youtube’da netd kanalında 27 Temmuz 2017 tarihinde yayınlanan video klip, 20 Ağustos 2017 tarihi itibariyle 107 milyondan fazla izlenme almış durumda bulunuyor. Ancak video klibi izleyenleri yaklaşık %25’i şarkıyı ve video klibi beğenmedikleri yönünde olumsuz oy kullanmış. Buda egosu ile ön plana çıkan güzel sanatçının, biraz daha karakterinin müziğinin önüne geçmemesi için çabalaması gerektiğini gösteriyor.

Aleyna Tilki – İzlenme Raporu

Adı sık sık Emrah Karaduman ile aşk dedikodularına karışan Aleyna Tilki, 18 yaşını doldurmasının ardından çok büyük bir mega star olabileceğinin sinyalini veriyor. Şuan 17 yaşında olan genç sanatçı 28 Mart 2018 tarihinde 18 yaşını doldurmuş olacak. Daha önce magazin haberlerinde sık sık 17 yaşında bir genç kıza göre fazla açık saçık kıyafetler ile konserler verdiği için, başka devlet yetkilileri daha sonra ise ailesi tarafından konserlere çıkması yasaklanmıştı.

ALEYNA TİLKİ – SEN OLSAN BARİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir