Aleyna Tilki İzlenme Rekorlarını Kırmaya Devam Ediyor!

Ağustos 2016’da Emrah Karaduman ile birlikte Cevapsız Çınlama şarkısını çıkaran Aleyna Tilki, Youtube’da izlenme rakorları kırmaya devam ediyor.

16 yaşında şohret basamaklarını hızlıca çıkmaya başlayan Aleyna Tilki, egosu ile de kendinden sıkça söz ettirmektedir. Youtube üzerinden 29.03.2017 tarihli izlenme raporlarına baktığımız zaman, Aleyna Tilki’nin Cevapsız Çınlama şarkısı 250 milyondan fazla izlenmiş görülmektedir. Bu izlenme sayısı Türkçe video klipler arasında rekor anlamına geliyor. Aleyna’nın en yakın takipçisi yine genç bir isim olan Çağatay Akman. Çağatay’da “Gece Gölgenin Rahatına Bak” şarkısıyla 180 milyon izlenmeye yaklaşmış durumda bulunuyor.

Aleyna Tilki 28 Mart 2017 tarihi itibariyle 17 yaşına girdi. Henüz 17 yaşında olması nedeniyle, özellikler son zamanlarda içkili mekanlarda sahneye çıkması, önce toplum sonra da devlet nezdinde uygun bulunmadı. Konuyla ilgili Aile ve Sosyal Çalışma Bakanlığı çalışma başlattı. İstanbul Valiliği Aleyna Tilki’nin 18 yaşına kadar sahne almasını yasakladı. Daha sonra önce Türkiye sonra yurt dışındaki konserleri bir bir iptal edilen Aleyna Tilki, avukatı aracılığıyla konser vermek için 18 yaşına kadar bekleyeceğini söyledi.

Aleyna Tilki – Cevapsız Çınlama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir