Aleyna Tilki AVM’de Mahsur

Yaşı ile her zaman gündeme gelen Aleyna Tilki’nin ülkemizde de en çok dinlenen Youtube videosunu şarkısı ile elinde tuttuğu da biliniyor. Özellikle de genç kitlelere daha çok hitap eden ünlü şarkıcının, oldukça aktif bir şekilde konserler verdiği de bilinmekte. Hayranları tarafından da oldukça çok sevilen Aleyna Tilki’nin geçtiğimiz günlerde 18 yaşına basmasını, hayranları ile birlikte kutladığı da alınan haberler içerisinde yer almaktaydı. Konserine gelen hayranlarına lunapark için bilet hediye eden Aleyna Tilki’nin en çok şarkıları ile de gündeme geldiği görülüyor. Genç kitle içerisinde olan hayranlarının da Tilki’nin hiçbir konserini kaçırmadıkları net bir şekilde görülüyor.

Geçtiğimiz günlerde konser maratonuna da durmadan devam eden şarkıcının, bir AVM’de alışveriş yaptığı görüldü. Özellikle de genç hayranları tarafından hiç bırakılmayan Tilki, hayranları tarafından AVM içerisinde mahsur kaldı. Kendi sosyal medya hesabını da oldukça etkin bir şekilde kullanan Aleyna Tilki’nin hayranlarının onu bırakmamasını da ‘’ Avmde esir kaldım. Ama çok şekerler.’’ Paylaşımı ile takipçileri ile paylaştı. Ayrıca kendi İnstagram hesabını da oldukça sosyal bir şekilde kullanan Aleyna Tilki’nin genel olarak konser turneleri ile ilgili olan paylaşımlarından da adından söz ettirdiği görülmekte.

Aleyna Tilki’nin son dönemlerde oldukça hızlı bir şekilde devam eden konser turnelerinin olduğu biliniyor. Bu turneleri devam ettiren Tilki’nin hayranları tarafından da oldukça fazla sevildiği görülmekte. Yaptığı her hareket il gündemde olmayı başaran Aleyna’nın, konserlerini de başarılı bir şekilde devam ettiği söylenebilmekte. Ayrıca yeni albüm haberlerinin henüz olmadığı söylenebilmektedir. Son çıkardığı albüm ile birlikte, konser turnelerine tam gaz devam etmekte olan Aleyna’nın sosyal paylaşım siteleri üzerinden haberlerini paylaştığı edinilen haberler arasında gelmekte.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir