Ajda Pekkan – Yakar Geçerim

Ünlü Sanatçı Ajda Pekkan’dan Çok Konuşulacak Açıklamalar

Sanat camisında birçok skandalı ortaya çıkaran ünlü gazeteci Cengiz Semercioğlu, Ajda Pekkan ile özel bir röportaj yaptı. Bu röportajın bir kısmını Hürriyet Gazetesi’nde yayınlayan deneyimli gazetecinin, Ajda Pekkan ile yaptığı bu röportaj çok konuşulacak.

Hafta içi Ajda Pekkan’ın evinde bir görüşme gerçekleştiren Cengiz Semercioğlu, bu görüşmeyi röportaja çevirmek istedi ve deneyimli sanatçıdan olumlu yanıt aldı. Bunun üzerine Ajda Pekkan’a çeşitli sorular yönelterek uzun bir röportaj yapan Semercioğlu’nun aldığı cevaplar ise sanat camiasına bomba gibi düştü. Son olarak verdiği açık hava konserinde yaşanan ses problemi krizinden dolayı sorun yaşayan Pekkan’a bu konuda kızgın olup olmadığı soruldu. Ünlü sanatçı ise kızmadığını, aksine o akşam tüm ekibi yemeğe götürdüğünü açıkladı. Yaşanan olay sonrası üzüntü yaşadığını belirten Pekkan: ” Olay günü moralim bozulsa da bunu çok çabuk toparladığımı düşünüyorum. Neticede teknik bir aksaklık ortaya çıktı ve bu konuda kimseyi suçlamak istemiyorum. Konserimin olduğu gece seyircimin de bana sahip çıkmasıyla birlikte olayı güzel toparladık. Buna senelerin tecrübesi de diyebilirsiniz. ” yanıtını verdi.

Konserinde yaşanan tatsız olayla ilgili daha fazla konuşmak istemeyen ünlü sanatçı, yeni albümü ile de bilgiler verdi. Çıkaracağı albümün bir Single olmayacağını ve içinde 10 şarkı yer alacağını söyleyen Ajda Pekkan, Şehrazat, Sinan Akçıl, Bülent Özdemir ve Serdar Ortaç bestelerinin albümde olacağını açıkladı. Bu yaz Kıbrıs’ta 3 farklı konser vereceğini belirten Ajda Pekkan, açık hava konserlerine ise bir yenisini daha ekleyebileceğini söyledi. Yazın genellikle Bodrum’daki evinde bulunan ünlü şarkıcya, neden İstanbul’da olduğu sorulduğunda ise: ” Normalde bu mevsimde dediğiniz gibi Bodrum’da olurdum. Ancak Konser planları ve albüm çalışmaları dolayısıyla yoğun bir çalışma temposunun içindeyim. Kıbrıs konserleri sonrası belki tekrardan bir açık hava konseri yaparım. Ondan sonra hemen Bodrum’a geçeceğim.” açıklamasında bulundu. Ajda Pekkan’ın ünlü sanatçı Erol Evgin’le de, Evgin’in yeni çıkacak albümünde bir düet yapacağı konuşuluyor.

 


Ajda Pekkan – Yakar Geçerim mp3 indirBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir