Ahmet Arıman Sen Gidince

1995 doğumlu Ahmet Arıman müzisyen ve oyuncu olarak yer almaktadır. Birçok önemli film ve dizide yer almış bulunmaktadır. Ahmet Arıman ününe ise Hababam Sınıfı filminde söylemiş oldukları Sen Gidince şarkısı ile müzik hayatına ilk adımı atmıştır. Tam anlamı ile bir albümü olmayan sanatçının halen günümüzde müzisyen yaptığı ve sahne aldığı bilinmektedir. Ahmet Arıman Sen Gidince şarkısını Hababam sınıfı ekibi ile beraber film içerisinde söylemektedir. Film sektörüne 1974 yılında Hababam Sınıfı ile başlayan Arıman son olarak 2015 yılında Öğrenci İşlemleri filmi ile karşımıza çıkmaktadır. Bunun beraberinde Yeşilçam filmlerinde çokça rastlanmakta olan bir isim olarak yer almaktadır.
Oynamış olduğu filmlerin ardından 2000’li yıllardan sonra sanatçının karşımıza önemli diziler ile çıkmakta olduğunu görmekteyiz. Oynamış olduğu dizilerden bazıları ise şunlardır;
İkinci Bahar 1998
Hayal Köy 2001
Koçum Benim 2002
Büyük Buluşma 2004
Poyraz Karayel 2016 ve daha birçok dizide yer aldığı oyuncunun bilinmektedir.
Ahmet Arıman Sen Gidince şarkısında göstermiş olduğu önemli performans ile müzik anlamında da kendini kanıtlamıştır. Sanatçının sadece oyuncu olarak hayatını sürdürdüğü düşünülmektedir. Sanat hayatına müzisyen olarak atılan Arıman’ın Ertem Eğilmez ile tanışmasının ardından hayatı yön değiştirmektedir. Müzik alanında uğraşan sanatçı bir anda kendini kameralar karşısında bularak Neşeli Günler ve Hababam Sınıfı gibi filmlerde kendine yer edinmiştir. Son olarak ise evliliği ile gündeme gelen sanatçının şuan halen bazı mekanlarda sahne aldığı bilinmektedir. Dizi sektöründe ise sanatçıyı Öyle Bir Geçer Zaman Ki ve Poyraz Karayel dizilerinde rol alırken gördük. 2016 yılından sonra yaklaşık 2 yıldır dizi veya sinema alanında oyuncu ve müzisyen sanatçının her hangi bir projesi gözlere çarpmadı. Katıldığı söyleşilerde ise halen Sen Gidince şarkısını bazen seslendirmektedir.


Ahmet Arıman Sen Gidince mp3 indirBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir