Adriana Lima’nın Metin Haralı Paylaşımı

Dünyaca ünlü olan modelin, Türkiye’de yaşamını sürdüren Metin Hara ile birlikte olduğu haberleri basında ve her yerde oldukça şaşırılan haberler arasında yerini almıştı. Haberi beğenenler olduğu kadar beğenmeyenlerin de sayıca fazla olduğu görülmüştü. Çoğu kişiye göre ikilinin yakışmadığı ve Adriana Lima’nın Metin Hara’ya çok fazla olduğu gibi düşüncelere rağmen, ikilinin ilişkisinin hala devam etmesi de tüm bu kötü yorumlara karşı cevap niteliğini taşıdı. En son da Adriana Lima’nın Metin Hara’yı özlediğini sosyal medyası üzerinden paylaşması herkesin gündemine yeniden oturmalarına sebep oldu. Bazıları tarafından da oldukça yakıştırılan ikilinin fotoğrafını Adriana Lima kendi İnstagramı üzerinden paylaştı.

Adriana Lima’nın paylaştığı fotoğraftan çok, paylaştığı yazı takipçileri tarafından çok konuşuldu. Adriana Lima’nın paylaştığı fotoğrafın altına ‘’Missing my partner in crime./ Özlüyorum seni suç ortağım.’’ Şeklinde yazdığı görüldü. Hem Türk hem de yabancı olan takipçileri tarafından da yorumlar gizlenmedi. İkisinin çok yakıştığını ve mükemmel ikili olduklarını yazan kişiler de oldu. Ayrıca yine fotoğrafın altına, belki çocuklarının bile olabileceği şeklinde yorum yapan kişilerin de olduğu görüldü. İkilinin evlenip evlenmeyeceği haberleri de oldukça merak edilen konular arasında yerini alıyor. Metin Hara ile bir dönem çıkan ayrılık iddialarını da yalanlayan Lima, hala birlikte olduklarını da sosyal medya üzerinden fotoğraf paylaşarak göstermekte.

 

Adriana Lima’yı merak edenler için de modelin 1981 doğumlu olduğu yani 36 yaşında olduğu bilinmektedir. Brezilya doğumlu olan modelin, bir dönem Victoria’s Secret için çalıştığı ve bu şekilde ün kazandığı da bilinmektedir. Modelliğe devam eden modelin aşk hayatı, yurt dışında da oldukça çok konuşulan konular arasında yerini alıyor. İkilinin birlikteliği hakkında en yeni konuları da sitemizden takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir