Adele – Hello

Ünlü İngiliz Şarkıcı Adele Ucuz Tişört Alışverişine Çıktı

Güncel serveti 100 milyon sterlinin üzerinde olan ünlü İngiliz şarkıcı Adele ucuz kıyafet almak için alışverişe çıkınca hayranlarını şaşırttı. Büyük çaplı bir servetin sahibi olan Adele buna rağmen ucuz alışverişi tercih edince İngiltere’de günün en çok konuşulanlarından biri oldu.

Güncel serveti Türk Lirası ile 600 milyon liradan fazla olan ünlü şarkıcı Adele ucuz kıyafet almak için alışverişe çıkınca gündeme oturdu. Özellikle de ünlü şarkıcının hayranları neden böyle bir şey yaptığı hakkında Adele ‘i soru yağmuruna tuttu. Dünyanın en iyi şarkıcılarından biri olarak gösterilen genç isim, yaptığı hareketler ile sık sık dünya magazininde gündeme oturuyor. Rolling in the deep, some one like you ve hello gibi şarkılarla tüm dünyada müzik listelerinde zirvede yer alan ünlü şarkıcı bu kez de ucuz kıyafet satın almasıyla magazin dünyasının gündemindeydi. Adele ‘in bu tür hareketlerle sık sık magazin dünyasında gündem olduğu biliniyor.

Ünlü bir ucuz kıyafet markasının Londra’da bulunan mağazasında objektiflere takılan Adele, çocuk ayakkabısı ve çocuk kıyafeti bölümlerinden alışveriş yaparken görüntülendi. 30 yaşındaki ünlü şarkıcının bu alışverişi oğlu Angelo için yaptığı tahmin ediliyor. Oğluna 22.5 pound değerinde tişörtlerden satın alan Adele ilgili sosyal medyada çokça yorum yapılması dikkat çekti. Giyim mağazasının en yoğun olduğu saatlerde alışveriş yapmaktan çekinmeyen ünlü şarkıcı 2017 yılında albüm satışlarından elde ettiği 9 milyon pound’luk geliriyle uzun süre konuşulmuştu. Adele ‘in Hello isimli şarkısı Youtube ‘un en popülerler sıralamasında bulunuyor.

 

 


Adele – Hello mp3 indirBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir