ABBA Grubu Geri Mi Dönüyor?

Yaptıkları müzikler ile bir döneme damgasını vuran ve sadece oluştukları ülkede değil, ülkemizde de oldukça sevilen ABBA grubunun yeniden bir araya geleceği merak edilmekte. 35 yıl önce dağılan grubun müziklerinin günümüzde de dinlenmeye devam ettiği bilinmektedir. Aynı şekilde grubun tüm şarkılarının pek çok müzik platformları içerisinde de yer aldığı söylenebilecektir. Bunun yanı sıra, grubun yeniden birleşeceği ve yeni şarkıları ile hayranlarının karşısına çıkacakları da gelen söylentiler arasında yer almakta. Sosyal medya üzerinde de bu haberin yaygınlaşması ile birlikte, ABBA grubunun yeniden bir araya gelip gelmediği de merakla beklenmeye başlandı. Aynı şekilde grubun tekrar birleşeceği ve 2 adet de şarkı çıkaracakları konuşulmaya başlandı.

35 yıl önce dağıldıklarını açıklayan ve müzik yapmayı da bırakan ABBA grubunun yeniden bir araya gelip iki adet şarkı çıkaracakları söylenmekte. İsveçli grubun aynı zamanda, o dönemlerde de oldukça dinlendiği bilinmekteydi. Yine grubun bir araya gelmesi ve yeni şarkılar ile eğlenceli zamanlar geçirmelerinin güzel bir fikir olduğunu düşünmelerinden dolayı, kayıt odasına girecekleri de alınan haberler içerisinde yer almakta. Aynı şekilde, bu haberi duyan tüm hayranlarının da haberi oldukça beğendikleri ve grubun yeni çıkaracağı şarkıları da merak içerisinde bekledikleri görüldü. Sosyal medya üzerinden de pek çok yerde haber olan grubun iki şarkısının nasıl olacağı merakla beklenmekte. Aynı zamanda eski şarkılarının da bu sayede yeniden hatırlanacağı ve dinleneceği düşünülmekte.

ABBA grubunun çıkaracakları iki yeni şarkıdan sonra, konser yapıp yapmayacakları ve sahnelere geri dönüp dönmeyecekleri de merakla bekleniyor. Özellikle de konserlerde görülmek istenen grubun konser haberlerinin de henüz olmadığı biliniyor. İlerleyen zamanlarda yeni konserlerin olabileceği düşünüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir